Zaufało nam:

79314 osoby

Całe filmy online

Dołącz do nas!

Filmy przechowywane są w serwisie:

Gdzie obejrzeć cały film 365 dni film online?

365 dni film online to film nakręcony na podstawie książki autorstwa Blanki Lipińskiej. Książka ta osiągnęła szczyt sprzedaży w ciągu chwili po premierze. Autorka udowodniła tym, że w Polsce jesteśmy w stanie tworzyć kontrowersyjne treści z sukcesem. Jak to przy kontrowersyjnych treściach, mają one swoich zwolenników i przeciwników. Mimo wszystko, wszyscy wspólnie musimy przyznać, że film 365 dni to produkcja udana, zasługująca na pochwałę.

365 dni film online

Film zaczyna się od przedstawienia głównych postaci. Massimmo Trricelli to młody, przystojny szef mafii włoskiej z Sycylii. Tuż po śmierci ojca przejął władzę nad interesami szajki. Laura Biel, czyli mało znana aktorka Anna-Maria Sieklucka jest dyrektorką firmy specjalizującą się w sprzedaży luksusowych apartamentów. Jej kariera rozwija się prężnie i skutecznie, jednakże jej życie osobiste klęczy. Postanawia wyjechać wraz ze swoim dotychczasowym partnerem oraz przyjaciółmi na Sycylnie w celu próby odbudowania związku.

Jak się okazuje, sprawy diametralnie nabierają innego tempa. Spotyka ona bardzo niebezpiecznego mężczyzne, a jest nim nasz główny bohater – Torricelli. Zauroczony mężczyzna postanawia porwać kobietę i planuje więzić ją przez 365 dni online. Massimmo zdradza Laurze plany wobec niej. Kobieta ma okrągły rok na pokochanie oprawcy albo wypuści ją na wolność. Rzecz jasna, kobieta więziona jest w luksusowych warunkach. Film jest produkcją podobną do tej zagranicznej, 50 twarzy Greya. Nie jest to kolejna nudna komedia romantyczna.

Gdzie obejrzeć cały film 365 dni?

365 dni cały film online można obejrzeć w serwisie online-film. Strona ta jest popularną wyszukiwarką filmów online. W ofercie mamy głównie polskie filmy online oraz inne produkcje, również te zagraniczne. Wystarczy użyć wyszukiwarki bądź poszukać manualnie po kategoriach. Często umieszczamy filmy przed premierą. 

365 dni
Original title 365 dni
IMDb Rating 2.9 638 votes
TMDb Rating 5.4 97 votes

Właśnie oglądasz film 365 dni online.

Poniżej lista z linkami z filmem do pobrania za darmo:

Ze względu na ograniczony transfer serwisu zewnętrznego, dostęp dla zarejestrowanych.
Odblokuj dostęp do linków tworząc darmowe konto.

Zarejestruj się!

365 dni film online

365 dni online

365 dni cały film online

×
Komunikat