Zaufało nam:

79314 osoby

Całe filmy online

Dołącz do nas!

Filmy przechowywane są w serwisie:


Właśnie oglądasz 365 dni film online.

Życzymy udanego seansu filmowego.

365 dni online

Właśnie oglądasz 365 dni film online. Jest nam niezmiernie miło że korzystasz z naszej strony. Sprawia to, że chcemy się dalej rozwijać by dostarczać Wam, drodzy widzowie, najnowsze treści filmowe w najwyższej jakości. Poniżej przygotowaliśmy dla Ciebie opis filmu który aktualnie oglądasz. Zbając o Wasz komfort oglądania, nie zdradzamy szczegółów treści a jedynie zarys fabuły filmowej. Z pewnością nasz portal internetowy spełni Twoje wymagania które stawiasz przy oglądaniu filmu. Dbamy, by jakość filmu była najwyższa. Dla 365 dni online najwyższa jakość to 1080p. Dla filmu 365 dni online ów treść jest dostępna poniżej:

Gdzie obejrzeć cały film 365 dni film online?

365 dni film online to film nakręcony na podstawie książki autorstwa Blanki Lipińskiej. Książka ta osiągnęła szczyt sprzedaży w ciągu chwili po premierze. Autorka udowodniła tym, że w Polsce jesteśmy w stanie tworzyć kontrowersyjne treści z sukcesem. Jak to przy kontrowersyjnych treściach, mają one swoich zwolenników i przeciwników. Mimo wszystko, wszyscy wspólnie musimy przyznać, że film 365 dni to produkcja udana, zasługująca na pochwałę.

365 dni film online

Film zaczyna się od przedstawienia głównych postaci. Massimmo Trricelli to młody, przystojny szef mafii włoskiej z Sycylii. Tuż po śmierci ojca przejął władzę nad interesami szajki. Laura Biel, czyli mało znana aktorka Anna-Maria Sieklucka jest dyrektorką firmy specjalizującą się w sprzedaży luksusowych apartamentów. Jej kariera rozwija się prężnie i skutecznie, jednakże jej życie osobiste klęczy. Postanawia wyjechać wraz ze swoim dotychczasowym partnerem oraz przyjaciółmi na Sycylnie w celu próby odbudowania związku.

Jak się okazuje, sprawy diametralnie nabierają innego tempa. Spotyka ona bardzo niebezpiecznego mężczyzne, a jest nim nasz główny bohater – Torricelli. Zauroczony mężczyzna postanawia porwać kobietę i planuje więzić ją przez 365 dni online. Massimmo zdradza Laurze plany wobec niej. Kobieta ma okrągły rok na pokochanie oprawcy albo wypuści ją na wolność. Rzecz jasna, kobieta więziona jest w luksusowych warunkach. Film jest produkcją podobną do tej zagranicznej, 50 twarzy Greya. Nie jest to kolejna nudna komedia romantyczna.

Gdzie obejrzeć cały film 365 dni?

365 dni cały film online można obejrzeć w serwisie online-film. Strona ta jest popularną wyszukiwarką filmów online. W ofercie mamy głównie polskie filmy online oraz inne produkcje, również te zagraniczne. Wystarczy użyć wyszukiwarki bądź poszukać manualnie po kategoriach. Często umieszczamy filmy przed premierą. 

Właśnie oglądasz film 365 dni online.

Poniżej lista z linkami z filmem do pobrania za darmo:

Ze względu na ograniczony transfer serwisu zewnętrznego, dostęp dla zarejestrowanych.
Odblokuj dostęp do linków tworząc darmowe konto.

Zarejestruj się!

365 dni film online

365 dni online

365 dni cały film online

×
Komunikat