Zaufało nam:

79314 osoby

Całe filmy online

Dołącz do nas!

Filmy przechowywane są w serwisie:


Właśnie oglądasz Bad Boy film online.

Życzymy udanego seansu filmowego.

Bad Boy online

Właśnie oglądasz Bad Boy film online. Jest nam niezmiernie miło że korzystasz z naszej strony. Sprawia to, że chcemy się dalej rozwijać by dostarczać Wam, drodzy widzowie, najnowsze treści filmowe w najwyższej jakości. Poniżej przygotowaliśmy dla Ciebie opis filmu który aktualnie oglądasz. Zbając o Wasz komfort oglądania, nie zdradzamy szczegółów treści a jedynie zarys fabuły filmowej. Z pewnością nasz portal internetowy spełni Twoje wymagania które stawiasz przy oglądaniu filmu. Dbamy, by jakość filmu była najwyższa. Dla Bad Boy online najwyższa jakość to 1080p. Dla filmu Bad Boy online ów treść jest dostępna poniżej:

Gdzie obejrzeć cały film Bad Boy online?

Kolejny polski film w naszej propozycji. Opowiada on o historii dwóch braci, których mimo więzi krwi nie łączy nic. Mają drastycznie inne charaktery i idee. Starszy z nich, Piotr (Maciej Stuhr) jest policjantem, natomiast młodszy Paweł (Antoni Królikowski) interesuje się napadami, kradzieżami i narkotykami. Można by rzec że jest to dla niego chleb powszedni. Niestety młodszy z braci ląduje w więzieniu. Później dowiadujemy się że ktoś na niego doniósł. Warto dodać, że Paweł przynależy do kibicowskiego gangu Twardego. Po chwili refleksji starszy brat, policjant Piotr, korzystając ze swojego doświadczenia oraz kontaktów postanawia wyciągnąć brata z więzienia. Pomaga mu w tym jego nowa dziewczyna – Ola. Ola jest bardzo dobrą adwokat która potrafi znaleźć paragrafy na najtrudniejsze przypadki. W bad boy online spotkamy nagłe zwroty akcji. Po spotkaniu tej trójki wszystko się zmienia. Paweł, wykorzystując idealną ku temu okazję, postanawia przejąć klub piłkarski i stać się jego prezesem. Nieświadomy tego że jest na celowniku tajnej sekcji policyjnej, którą prowadzi Adam i prokurator Anna, wpada w kłopoty. Z pomocą przychodzi mu wówczas zauroczona Pawłem wcześniej wspomniana Ola. W mrugnięciu oka jest ona wplątana w serię nielegalnych interesów i przekrętów. W pewnym momencie staje przed wyborem – Paweł w którym jest zakochana czy Piotrem.

Fabuła filmu Bad boy film online

Życiowe wybory dwójki braci sprowadza ich na odmienne ścieżki. Pierwszy z nich pokochał życie na krawędzi, pełne kradzieży i brakiem umiaru we wszystkim co robi, w tym zażywaniu narkotyków. Drugi natomiast respektując prawa nadane przez państwo przywidział mundur policjanta. Wybory młodszego brata sprowadziły go za ściany więzienia. Zdeterminowany starszy brat za wszelką cenę próbuje wyciągnąć brata z pozytywnym skutkiem. Niestety ta decyzja sprowadza na obu braci potężne konsekwencje. Emocje w filmie bad boy online wymykają się spod kontroli i zwroty akcji dzieją się niemalże co każdą scenę. Dla młodszego brata największym wyzwaniem jest walka z policją i prokuraturą.

Właśnie oglądasz film Bad Boy online.

Poniżej lista z linkami z filmem do pobrania za darmo:

Ze względu na ograniczony transfer serwisu zewnętrznego, dostęp dla zarejestrowanych.
Odblokuj dostęp do linków tworząc darmowe konto.

Zarejestruj się!

Bad Boy film online

Bad Boy online

Bad Boy cały film online

×
Komunikat