Zaufało nam:

79314 osoby

Całe filmy online

Dołącz do nas!

Filmy przechowywane są w serwisie:


Właśnie oglądasz Banksterzy film online.

Życzymy udanego seansu filmowego.

Banksterzy online

Właśnie oglądasz Banksterzy film online. Jest nam niezmiernie miło że korzystasz z naszej strony. Sprawia to, że chcemy się dalej rozwijać by dostarczać Wam, drodzy widzowie, najnowsze treści filmowe w najwyższej jakości. Poniżej przygotowaliśmy dla Ciebie opis filmu który aktualnie oglądasz. Zbając o Wasz komfort oglądania, nie zdradzamy szczegółów treści a jedynie zarys fabuły filmowej. Z pewnością nasz portal internetowy spełni Twoje wymagania które stawiasz przy oglądaniu filmu. Dbamy, by jakość filmu była najwyższa. Dla Banksterzy online najwyższa jakość to 1080p. Dla filmu Banksterzy online ów treść jest dostępna poniżej:

Gdzie obejrzeć cały film Banksterzy online?

GoBank – innowacyjny bank oferujący zaskakujące i często kontrowersyjne oferty dla klientów. To w nim dzieje się miejsce akcji filmu. Włodarze podejmują decyzję o wprowadzeniu kolejnej, nowej i pozornie atrakcyjnej oferty dla klientów. Tak brzmi teoria. W praktyce chodzi o to, żeby bez skrupułów, bezczelnie i z uśmiechem na twarzy wrobić jak najwięcej ludzi i napełnić swoje własne kabzy. Prezesem ów banku jest Pan Adam o pseudonimie Siekiera. Nie bez powodu taką ma ksywę. Często bywa ostry i bezkompromisowy. Do pracy w swoim banku wybiera najlepszych manipulatorów, którzy potrafią owinąć całą swoją klientelę wokół paluszka. Warto dodać, że ludzie podatni na te manipulacje to zdecydowana większość klientów banku. Prostym przykładem są bohaterzy filmu – Artur i Mateusz. Mężczyźni Ci prowadzą wspólny biznes, lecz potrzebują gotówki by go rozkręcić. W Banskterzy film online Ci ludzie są skuszeni rewelacyjnym produktem banku. Jak się później okazuje – to dopiero początek kłopotów związanych z kredytem.

Fabuła filmu Banksterzy online

Do głównych bohaterów możemy zaliczyć także Karolinę (Katarzyna Zawadzka). Jest do zwyczajną obywatelka kraju która pracuje w banku. Jest to osoba energiczna, pewna siebie i przebojowa, czyli osoba idealna na to stanowisko. Kiedy w jej ręce trafia nowy produkt banku GoBank (mowa o kredycie we frankach) kobieta otrzymuje ogromną szansę się wykazać. Dostaje pełne przyzwolenie od szefa – Adama (Siekierę). Od tego momentu zaczyna namawiać klientów na najbardziej niekorzystne i ryzykowne inwestycje. Robi to rzecz jasna bez skrupułów. W pracy znajduje się także taka osoba jak Jan. To on ma kontakty do prezesów największych firm w Polsce. Jednym z takich osób jest Artur – prezes potężnej firmy IT Banksterzy online, który aby rozwinąć firmę jeszcze bardziej decyduje się na ten właśnie kredyt. Wspólnikiem Artura jest Mateusz – osoba marząca o niezależności i własnym lokum. Wraz z żoną podchodzą do nowego produktu nieufnie, lecz przyparci do muru finalnie decydują się na kredyt.

Reżyseria filmu online

Autorem scenariusza jest znana już postać, Pan Guz. Współpracujący z nim reżyser (Marcin Ziębiński) ma już na swoim koncie pracę na planach takich produkcji jak “Znaki” czy Miasto skarbów”. W filmie o którym czytasz zasiadły znane nazwiska w poslkiej kinomatografii – Karolak, Królikowski czy Rafał Zawierucha. W żeńskiej obsadzie możemy zobaczyć Małgorzatę Kożuchowską, Katarzynę zawadzką czy Magdalenę Lamparską. Z reszty obsady można dodać Jana Frycza czy Marcina Bosaka.

 

Właśnie oglądasz film Banksterzy online.

Poniżej lista z linkami z filmem do pobrania za darmo:

Ze względu na ograniczony transfer serwisu zewnętrznego, dostęp dla zarejestrowanych.
Odblokuj dostęp do linków tworząc darmowe konto.

Zarejestruj się!

Banksterzy film online

Banksterzy online

Banksterzy cały film online

×
Komunikat