Zaufało nam:

79314 osoby

Całe filmy online

Dołącz do nas!

Filmy przechowywane są w serwisie:

Gdzie obejrzeć Czworo dzieci i coś film online?

Alice (Paula Patton) i David (Matthew Goode) jest to para, która zamierza wziąć ślub. Oboje mają dzieci co wiąże się ze sporymi problemami. Postanawiają powiedzieć dzieciom o ich wspaniałym pomyśle ślubu. Zabierają je więc na wycieczkę do Kornwalii. Warto dodać, że dzieci nie przepadają za sobą. Róża i Robert to dzieci, które wolą ciszę i spokój. Róża uwielbia czytać książki i zatracać się myślami a Robert, młodszy brat, to po prostu wrażliwy chłopiec. Niestety ich starsza “przyszywana” siostra o imieniu Psujka ciągle im w tym przeszkadza. Jedyne co łączy troje dzieci to młodsza córeczka Alice, Magdalenka. Jak łatwo się można było domyśleć, wspólne wakacje to ciąg kłótni i nieporozumień wśród dzieci, lecz i to ma swój koniec. Czworo dzieci i coś film online dzieci zżywają się ze sobą w dniu pikniku, w którym dzieci znajdują na plaży małe, magiczne i bardzo zrzędliwe COŚ.

Stwór ten nazywa się ‘Piaskoludek’. Urokiem przypomina postać E.T. a mądrością Yodę. Stworek ma niezwykłą moc spełniania życzeń. Ma tylko jeden warunek: TYLKO JEDNO ŻYCZENIE DZIENNIE. Piaskoludek może spełnić życzenie tylko do zachodu słońca. Niestety, o tym stworku dowiaduje się Tristan, czyli czarny charakter w filmie. Odkrywa on sekret dzieci i postanawia zdobyć Piaskoludka na wyłączność dla siebie.

Zapowiada się bardzo szalona przygoda, bo życzenia dzieci bywają często abstrakcyjne i często zwariowane, co niestety wpędza je w niezłe kłopoty/tarapaty.

 

Właśnie oglądasz film Czworo dzieci i coś online.

Poniżej lista z linkami z filmem do pobrania za darmo:

Ze względu na ograniczony transfer serwisu zewnętrznego, dostęp dla zarejestrowanych.
Odblokuj dostęp do linków tworząc darmowe konto.

Zarejestruj się!

Czworo dzieci i coś film online

Czworo dzieci i coś online

Czworo dzieci i coś cały film online

×
Komunikat