Zaufało nam:

79314 osoby

Całe filmy online

Dołącz do nas!

Filmy przechowywane są w serwisie:


Właśnie oglądasz Fisheye film online.

Życzymy udanego seansu filmowego.

Fisheye online

Właśnie oglądasz Fisheye film online. Jest nam niezmiernie miło że korzystasz z naszej strony. Sprawia to, że chcemy się dalej rozwijać by dostarczać Wam, drodzy widzowie, najnowsze treści filmowe w najwyższej jakości. Poniżej przygotowaliśmy dla Ciebie opis filmu który aktualnie oglądasz. Zbając o Wasz komfort oglądania, nie zdradzamy szczegółów treści a jedynie zarys fabuły filmowej. Z pewnością nasz portal internetowy spełni Twoje wymagania które stawiasz przy oglądaniu filmu. Dbamy, by jakość filmu była najwyższa. Dla Fisheye online najwyższa jakość to 1080p. Dla filmu Fisheye online ów treść jest dostępna poniżej:

Gdzie obejrzeć cały film Fisheye online?

Anna (Julia Kijowska), dokonała wielkiego i przełomowego odkrycia naukowego. Niestety, nie jest jej dane cieszyć się owocami swojej ciężkiej i twórczej pracy. Tuż po dokonaniu odkrycia, zostaje ona porwana i zamknięta w pomieszczeniu, w którym jest pod ciągłą obserwacją. Z tegoż pomieszczenia śledzi życie najbliższych, którzy z wielką determinacją i uporem próbują ją odnaleźć. Wszystko nabiera rozpędu, kiedy kobieta nawiązuje niezwykle skomplikowaną relację z porywaczem (Piotr Adamczyk). Kobieta w akcie desperacji zaczyna rozumieć, że aby odzyskać wolność musi rozwiązać tajemnicę z przeszłości. Pomieszczenie w którym przebywa Anna zdaje się idealnie komponować w jej ubiór Fisheye online. To tak, jakby pomieszczenie było stworzone specjalnie pod nią. W pomieszczeniu poza przerażających oczu kamer i mikrofonów znajduje się także łóżko, prysznic, umywalka czy stolik. Warto wspomnieć, że w ścianie znajduje się otwór niewielkiej wielkości, przez który nasza bohaterka jest w stanie obserwować swoje dawne życie: rodzinę, męża, przyjaciół. Dzięki wizjerowi jest ona w stanie ich widzieć i także słyszeć.

Fisheye film online

Reżyserowi, czyli niejakiemu Michałowi Szczęśniakowi, udaje się zwodzić widzów i wprawiać w zaciekawienie – jemu i jego aktorom którzy fenomenalnie odegrali swoją rolę. Główna bohaterka, a raczej aktorka przechodzi transformacje i, nie pierwszy raz, bardzo angażuje się w rolę i wprawia swoją postać w stany psychiczne, przez które fikcyjna bohaterka przechodzi. Walczy, buntuje się, załamuje. Zmienia się fizycznie, zmienia się nawet siła jej głosu. Całe ciało. Ale tego właśnie można się było spodziewać po aktorce, która znana jest z otwartości na poszukiwania i eksperymentowanie i właściwie każdego roku zaskakuje nas jakąś nową kreacją: od psycholożki w “Głębokiej wodzie” przez posterunkową w “Drogówce”, kobietę w “Pod Mocnym Aniołem” po żonę, która wdaje się w romans z poznaną przypadkowo dziewczyną w “Ninie”.

Właśnie oglądasz film Fisheye online.

Poniżej lista z linkami z filmem do pobrania za darmo:

Ze względu na ograniczony transfer serwisu zewnętrznego, dostęp dla zarejestrowanych.
Odblokuj dostęp do linków tworząc darmowe konto.

Zarejestruj się!

Fisheye film online

Fisheye online

Fisheye cały film online

×
Komunikat