Zaufało nam:

79314 osoby

Całe filmy online

Dołącz do nas!

Filmy przechowywane są w serwisie:


Właśnie oglądasz Jak najdalej stąd film online.

Życzymy udanego seansu filmowego.

Jak najdalej stąd online

Właśnie oglądasz Jak najdalej stąd film online. Jest nam niezmiernie miło że korzystasz z naszej strony. Sprawia to, że chcemy się dalej rozwijać by dostarczać Wam, drodzy widzowie, najnowsze treści filmowe w najwyższej jakości. Poniżej przygotowaliśmy dla Ciebie opis filmu który aktualnie oglądasz. Zbając o Wasz komfort oglądania, nie zdradzamy szczegółów treści a jedynie zarys fabuły filmowej. Z pewnością nasz portal internetowy spełni Twoje wymagania które stawiasz przy oglądaniu filmu. Dbamy, by jakość filmu była najwyższa. Dla Jak najdalej stąd online najwyższa jakość to 1080p. Dla filmu Jak najdalej stąd online ów treść jest dostępna poniżej:

Gdzie obejrzeć Jak najdalej stąd online?

Film opowiada o historii siedemnastoletniej Oli, która pochodzi z niedużego miasta. Przez ostatni czas rozmyśla o swojej przyszłości, o tym, że chciałaby mieć już własny samochód, mieszkanie oraz być w pełni samodzielna, niezależna od rodziców. Pewnego dnia, zajęta swoimi codziennymi obowiązkami, dostaje wiadomość z Irlandii. Jak się po chwili okazuje, jest to tragiczna dla dziewczyny wiadomość. Bez większego namysłu, dziewczyna decyduje się na podróż do nieznanego jej kraju. Podróż w nieznane, podróż jak najdalej stąd film online, która jak sądzi, odmieni ją i udowodni, że jest zupełnie samodzielna. To w Irlandii pozna nowy, inny świat. Z pewnością to miejsce odmieni jej tymczasowe podejście do życia.

To w Irlandii od lat pracuje ojciec Oli. Dziewczyna tęskni za ojcem, lecz ich relacja jest zupełnie roztrzaskana. Reżyserem filmu jest Piotr Domalewski, autor dzieł takich jak: “Cicha noc” czy “Obcy”. Postać rozpoznawalna w swoim świecie. Zdjęcia do filmu kręcone były w Olsztynie, Warszawie (Polska) i Dublinie (Irlandia). Nie zabraknie pięknych widoków na filmie oraz wspaniałej fabuły. Domalewski otrzymał pięć statuetek, w tym Złote Lwy dla najlepszego filmu.

Fabuła filmu Jak najdalej stąd

W roli Oli pojawia się Zofia Stafiej. Jej debiut nastąpił w filmie 25 lat niewinności online. Dziewczyna mieszka wraz z matką i niepełnosprawnym bratem w bloku na prowincji Polski. Dziewczyna jest zaradna. Po szkole dorabia w komisie samochodowym, stąd jej marzenie o posiadaniu własnego auta. Okazuje się, że jej ciężko pracujący ojciec w Irlandii obiecał jej, że kupi jej samochód w zamian za zdanie egzaminu na prawo jazdy. Jak najdalej stąd online pokazuje, że nie wszystko zawsze idzie po naszej myśli. Pewnego dnia rodzina otrzymuje wiadomość o tragicznej śmierci ojca. Dziewczyna wyrusza poznać prawdę o okolicznościach śmierci ojca oraz chce przewieźć ciało ojca do Polski, by odprawić mu godny pochówek.

Właśnie oglądasz film Jak najdalej stąd online.

Poniżej lista z linkami z filmem do pobrania za darmo:

Ze względu na ograniczony transfer serwisu zewnętrznego, dostęp dla zarejestrowanych.
Odblokuj dostęp do linków tworząc darmowe konto.

Zarejestruj się!

Jak najdalej stąd film online

Jak najdalej stąd online

Jak najdalej stąd cały film online

×
Komunikat