Zaufało nam:

79314 osoby

Całe filmy online

Dołącz do nas!

Filmy przechowywane są w serwisie:


Właśnie oglądasz Jak zostać gwiazdą film online.

Życzymy udanego seansu filmowego.

Jak zostać gwiazdą online

Właśnie oglądasz Jak zostać gwiazdą film online. Jest nam niezmiernie miło że korzystasz z naszej strony. Sprawia to, że chcemy się dalej rozwijać by dostarczać Wam, drodzy widzowie, najnowsze treści filmowe w najwyższej jakości. Poniżej przygotowaliśmy dla Ciebie opis filmu który aktualnie oglądasz. Zbając o Wasz komfort oglądania, nie zdradzamy szczegółów treści a jedynie zarys fabuły filmowej. Z pewnością nasz portal internetowy spełni Twoje wymagania które stawiasz przy oglądaniu filmu. Dbamy, by jakość filmu była najwyższa. Dla Jak zostać gwiazdą online najwyższa jakość to 1080p. Dla filmu Jak zostać gwiazdą online ów treść jest dostępna poniżej:

Gdzie obejrzeć cały film Jak zostać gwiazdą online?

Nowy program telewizyjny o nazwie “Music Race” (czyt. mjuzik rejs) jest dosyć kontrowersyjny. Ma na celu odkryć muzyczne talenty na terenie całej Polski. O wszystkim decyduje tutaj jury. W skład jury wchodzą: niegdyś popularny piosenkarz Olo (Maciej Zakościelny), królowa social mediów Ewa (Julia Kamińska) i grająca samą siebie pierwsza dama polskiego jazzu – Urszula Dudziak. Podczas przesłuchań, jury ma za zadanie wybrać najlepszego i ta osoba przechodzi dalej. A co się dzieje z tymi słabszymi w Jak zostać gwiazdą film online? No cóż… dostają wiadro pełnej lodowatej wody na głowę. Wróćmy do fabuły filmu. Podczas castingu w rodzinnej miejscowości jednego z jury dochodzi do awantury lokalnej. Sprawcą całego zamieszania jest zbuntowana nastolatka – Ostra. Jest ona oburzona decyzją i arogancją jurora, który w sposób lekceważący potraktował jej matkę. Producent telewizyjnego show (Tomasz Karolak), cieszy się z tego powodu. Całe zamieszanie jest mu na rękę. W ramach podziekowania postanawia zakwalifikować Ostrą do dalszego etapu show TV. Okazuje się, że decyzja producenta była strzałem w dziesiątkę. Oprócz wybuchowego temperamentu, dziewczyna ta posiada niesamowity talent, a mianowicie – głos. Jednak nie wszystko złoto co się świeci. Jak zostać gwiazdą online nie jest wcale łatwo. Szybko okazuje się, że popularność nie jest wcale taka fajna. Przed nastolatką pojawia się wiele wyzwań prób charakteru i pojedynków – przyjdzie się jej zmierzyć z gwiazdami z pierwszego zdarzenia oraz bezwzględnym światem show biznesu. Do tego całego zamieszania dojdzie jeszcze walka z własnymi emocjami.

Jak zostać gwiazdą film online

W roli jury pojawią się Maciej Zakościelny, Julia Kamińska i Urszula Dudziak. Film ten ma na celu ukazanie prawdziwych kulis programów telewizyjnych. Po raz pierwszy w roli głównej pojawi się uzdolniona wokalistka młodego pokolenia – Katarzyna Sawczuk. Jest to jej debiut. Za reżyserię filmową odpowiada Anna Wieczur-Bluszcz, której debiut pod tytułem “Być jak Kazimierz Deyna” otrzymał nagrodę Złotego Jantara na koszalińskim festiwalu. Autorem zdjęć filmowych jest Witold Płóciennik – autor zdjęć w dziełach takich jak “Kruk” czy “Jak pies z kotem”. Za produkcję filmową odpowiada ATM Grupa. Film zapowiada się ciekawie.

Właśnie oglądasz film Jak zostać gwiazdą online.

Poniżej lista z linkami z filmem do pobrania za darmo:

Ze względu na ograniczony transfer serwisu zewnętrznego, dostęp dla zarejestrowanych.
Odblokuj dostęp do linków tworząc darmowe konto.

Zarejestruj się!

Jak zostać gwiazdą film online

Jak zostać gwiazdą online

Jak zostać gwiazdą cały film online

×
Komunikat