Zaufało nam:

79314 osoby

Całe filmy online

Dołącz do nas!

Filmy przechowywane są w serwisie:


Właśnie oglądasz Mayday film online.

Życzymy udanego seansu filmowego.

Mayday online

Właśnie oglądasz Mayday film online. Jest nam niezmiernie miło że korzystasz z naszej strony. Sprawia to, że chcemy się dalej rozwijać by dostarczać Wam, drodzy widzowie, najnowsze treści filmowe w najwyższej jakości. Poniżej przygotowaliśmy dla Ciebie opis filmu który aktualnie oglądasz. Zbając o Wasz komfort oglądania, nie zdradzamy szczegółów treści a jedynie zarys fabuły filmowej. Z pewnością nasz portal internetowy spełni Twoje wymagania które stawiasz przy oglądaniu filmu. Dbamy, by jakość filmu była najwyższa. Dla Mayday online najwyższa jakość to 1080p. Dla filmu Mayday online ów treść jest dostępna poniżej:

Gdzie obejrzeć cały film Mayday online?

Janek, nasz główny bohater, wychodzi z założenia że dwie żony to nie zdrada. W rezultacie prowadzi on podwójne życie. Jest mężem Basi z którą egzystuje w stolicy oraz Maryci, z którą ma piękny i duży dom na obrzeżach Warszawy. Rzecz jasna żadna z kobiet nie ma pojęcia o istnieniu tej drugiej. Janek doprowadził niemal do perfekcji umiejętność lawirowania pomiędzy dwiema żonami i do tego czasu jakoś wszystko się układa. Do czasu, kiedy pewnego pięknego dnia na głowę naszego bohatera spadają dodatkowe, pomałżeńskie kłopoty. Mowa tutaj oczywiście o dziecku. Janek od razu oblicza, że informacja o jego podwójnym życiu ma realne szanse na wydanie się. Doprowadza to wszystko do lawiny kłamstw przez co bohaterowi nie starcza już wymówek. Całe szczęście w tej całej sytuacji nasz bohater może liczyć na swojego wspaniałego przyjaciela – Staszka (Adam Woronowicz). Mayday online to film ukazujący lawinę pomyłek i zdarzeń oraz mnóstwa zwrotów akcji. W rezultacie okazuje się że to wszystko przerasta wielokrotnie naszych dzielnych manipulatorów i oszustów. Mogłoby się wydawać że to koniec, lecz tak naprawdę to dopiero początek prawdziwych kłopotów.

Fabuła Mayday online

Wszystkie kłamstwa bohatera które wymyślał na poczekaniu będą miały przepotężne skutki uboczne. Cóż możemy myśleć o bohaterze? Przecież miał piękny dom, ciepło ogniska domowego, kochającą żonę (a nawet dwie). Jego życie było przepełnione szczęściem i miłością. Jedno trzeba przyznać Jankowi – był wyjątkowo wierny obu żonom. Starał się uczciwie dzielić czas po równo na obie. Mało tego… Każda z żon myśli, że ma męża idealnego, a co ważniejsze – tylko i wyłącznie na wyłączność. Mayday film online niestety pozory mogą mylić. Janek wie, że moment zdemaskowania zbliża się nieubłaganie więc przygotowuje się do tego należycie. Nawet wsparcie jego przyjaciela nie jest w stanie uchronić go przed zemstą jaką szykują na niego żony.

Właśnie oglądasz film Mayday online.

Poniżej lista z linkami z filmem do pobrania za darmo:

Ze względu na ograniczony transfer serwisu zewnętrznego, dostęp dla zarejestrowanych.
Odblokuj dostęp do linków tworząc darmowe konto.

Zarejestruj się!

Mayday film online

Mayday online

Mayday cały film online

×
Komunikat