Zaufało nam:

79314 osoby

Całe filmy online

Dołącz do nas!

Filmy przechowywane są w serwisie:


Właśnie oglądasz PĘTLA film online.

Życzymy udanego seansu filmowego.

PĘTLA online

Właśnie oglądasz PĘTLA film online. Jest nam niezmiernie miło że korzystasz z naszej strony. Sprawia to, że chcemy się dalej rozwijać by dostarczać Wam, drodzy widzowie, najnowsze treści filmowe w najwyższej jakości. Poniżej przygotowaliśmy dla Ciebie opis filmu który aktualnie oglądasz. Zbając o Wasz komfort oglądania, nie zdradzamy szczegółów treści a jedynie zarys fabuły filmowej. Z pewnością nasz portal internetowy spełni Twoje wymagania które stawiasz przy oglądaniu filmu. Dbamy, by jakość filmu była najwyższa. Dla PĘTLA online najwyższa jakość to 1080p. Dla filmu PĘTLA online ów treść jest dostępna poniżej:

Gdzie obejrzeć cały film Pętla online?

Z pewnością mało jest osób, które nie kojarzą reżysera filmowego Patryka Vegi. To on odpowiada za stworzenie takich filmów jak Pitbull, Kobiety mafii czy tegoroczny Bad Boy. Nie dziwi zatem petla film onlinefakt, że jego kolejne filmy stają się coraz bardziej popularne i kontrowersyjne. Film Pętla online przed samą premierą wzbudził ogromne zainteresowanie odbiorców. Zbieg okoliczności złączył dwie postacie – policjanta Daniela (Antoni Królikowski) oraz dwóch braci bliźniaków jednojajowych z Ukrainy. Dzięki nawiązaniu współpracy owych postaci, Daniel otrzymuje awans na oficera CBŚ (Centralnego Biura Śledczego). Stało się to dlatego, że Żen i Alex uruchamiając swoje kontakty, przekazali istotne informacje Danielowi dzięki czemu mógł on awansować. Pod przykrywką pracy policjanta przejmuje kontrolę nad znanym burdelem i zaczyna pozbywać się konkurencji z Podkarpacia.

Wraz z progresem czasu zyskuje on coraz większe wpływy tocząc skomplikowaną grę z gangsterami, tworzy on ekskluzywne miejsce, dzięki któremu może uprawiać seks z dziewczynami “z wyższej półki”. Jak się później okazuje, prawda jest trochę inna. W każdym pomieszczeniu zamieszczone są ukryte kamery, a Daniel i kumple z Ukrainy pętla online zbierają tam kompromitujące nagrania bywalców tego klubu – wysokiej rangi polityków, duchownych czy gwiazd światowego show-biznesu. Łatwo się domyślić można co jest motywem ich działań. Jest to szantaż. Niestety, chwila nieuwagi doprowadza do tego, by z łowcy zamienić się w zwierzynę. Ich głowy pragną nie tylko polskie służby, lecz także rosyjski wywiad.

Pętla film online – zalukaj

Patryk Vega powraca z nowym dziełem. W tym chce ukazać prawdziwą historię klubów nocnych kontrolowanych przez agenta CBŚP która stała się po prostu elementem gry ukraińskich i rosyjskich służb specjalnych przez kontrowersyjne nagrania z ukrytych kamer w których rolę główną pełnią politycy, celebryci, duchowni i inne znane postacie z pierwszych stron gazet. Pętla film online przedstawia wydarzenia które miały miejsce na prawdę. Warto też dodać, że Vega przy produkcji filmu współpracował z prawdziwymi uczestnikami tegoż procederu, a do odwzorowania rzeczywistych wydarzeń otrzymał także nagrania z ukrytych kamer.

Właśnie oglądasz film PĘTLA online.

Poniżej lista z linkami z filmem do pobrania za darmo:

Ze względu na ograniczony transfer serwisu zewnętrznego, dostęp dla zarejestrowanych.
Odblokuj dostęp do linków tworząc darmowe konto.

Zarejestruj się!

PĘTLA film online

PĘTLA online

PĘTLA cały film online

×
Komunikat