Zaufało nam:

79314 osoby

Całe filmy online

Dołącz do nas!

Filmy przechowywane są w serwisie:

Gdzie obejrzeć cały film Psy 3: W imię zasad online za darmo?

Jak może zmienić się świat, jeśli ostatnie dwadzieścia pięć lat spędziliśmy za kratkami zakładu karnego? Zapewne nic już nie jest takie samo jak mogliśmy to zapamiętać. Czy po takim czasie jeszcze ktoś czeka na osobę, która ponad połowę swojego życia spędziła w zamknięciu? Dodatkowo dochodzi do tego fakt, że naprawdę ciężko odnaleźć się na świecie w którym nie ma już dawnych przyjaciół. Nie ma już lojalności, a nasze stare kontakty przestały rządzić w biznesie. Los dla Franza Maurera jest jednak łaskawy. Po wyjściu na wolność pierwszą osobą jaką spotkał na swojej drodze jest dobrze nam wszystkim znany “Nowy”. Jeśli dawny znajomy poruszy ponownie Franza to możemy liczyć na powtórkę z rozrywki z poprzednich części. Dzisiaj jednak mamy do czynienia z filmem Psy 3 online. Musimy jednak pamiętać, że ta produkcja przyniosła wiele mieszanych uczuć.

Podczas, kiedy jedni wprost skakali z miejsca na miejsce w oczekiwaniu na nowe psy, inni podchodzili do tego nieco bardziej sceptycznie. Nie da się jednak odmówić doskonałości poprzednim częściom i tego, że poprzeczka dla Psy 3 cały film jest postawiona naprawdę wysoko. Pamiętajmy również, że sukces filmu zależy również od wielu innych czynników. Jeśli przypomnimy sobie jakie mieliśmy czasy w Polsce podczas, kiedy do kin trafiały pierwsze dwie części możemy dojść do pewnych wniosków. Przede wszystkim dojdziemy do wniosku, że były to bardzo odważne produkcje, które otwarcie mówiły o sytuacji w naszym kraju. Władysław Pasikowski był przede wszystkim reżyserem odważnym, który śmiało mówił o tym o czym inni bali się pomyśleć. Dziś nie mamy już takiej cenzury, a autorzy filmów nie trafią do więzienia za wyrażenie swojej opinii. Jeśli spojrzymy na to w ten sposób możemy dojść do wniosku, że Psy 3 film online nie będzie już takim hitem.

Czy film psy 3 online dorównuje swoim poprzednim częściom?

Cały film ogląda się naprawdę z wielkim zaangażowaniem, jest to naprawdę dobry film akcji. Nie sposób się nie zgodzić z tym, że reżyser obrał na tę produkcję całkiem inną taktykę. Widać, że autor tego utworu idzie z duchem czasu i naprawdę nie można mu tego odebrać. Jeśli cofniemy się o te trzy dekady do tyłu na pewno złapiemy się na tym, że wciąż pamiętamy bohaterów poprzednich części. To zawsze był wielki atut serii psów. Reżyser świetnie wykorzystuje nasze przywiązanie do głównych postaci. Dodatkowo stworzył wyjątkowe kreacje dla aktorów takich jak Marcin Dorociński. Role jakie było dane im odegrać ocierają się wprost o najwyższą amerykańską ligę. Musimy jednak porozmawiać o minusach tej produkcji. Scenariusz pozostawia wiele do życzenia, znajdziemy w nim wiele nieścisłości, a w wielu scenach totalny brak logiki. To co powinno być jego największym atutem okazuje się strasznie ciężką kulą u nogi. 

Film psy 3 online posiada dodatkowo jeszcze jedną, bardzo rzucającą się w oczy wadę. Ciężko powiedzieć, czy był to zamierzony zabieg, czy też przypadek, jednak strasznie czuć w nim lata dziewięćdziesiąte. To strasznie kłuje w oczy, ponieważ te czasy już dawno minęły i nigdy nie wrócą. Na dziś dzień mamy całkiem inne problemy o których Pasikowski mógł opowiedzieć. Niestety, bardzo czuć to, że boi się skorzystać z innej konwencji niż dotychczas. Jeśli więc powstanie kolejna część psów to na pewno będzie ona w identycznym klimacie. Jeśli więc oglądamy w imię zasad online musimy przygotować się na powrót do przeszłości z wątpliwą jakością.

Najnowsze psy, które zabiorą nas do przeszłości.

Podsumowując, nie zawsze powinniśmy zabierać się za kontynuację filmu, który ma status legendy. Na pewno słyszeliśmy wiele razy, że powinniśmy wiedzieć, kiedy zejść ze sceny niepokonanym. Psy dotychczas miały status legendy, niestety, ale nie można tego samego powiedzieć o najnowszej części. Nie oznacza to jednak, że Psy 3 to film online, który jest słaby. Wręcz przeciwnie, jest do naprawdę ciekawy, dobrze nakręcony film. Musimy jednak oglądać go jako coś całkowicie innego, nie jak legendę. Pozwolę sobie nawet wysnuć teorię, że większy sukces odniósłby, gdy nazwalibyśmy tę część zupełnie inaczej. Pamiętajmy, że największym wrogiem każdej produkcji są zawyżone oczekiwania względem niej. Jeśli się ich pozbędziemy to dostaniemy naprawdę świetną produkcję, która posiada wspaniały scenariusz, oraz najlepszych polskich aktorów.

Psy 3: W imię zasad
Psy 3: W imię zasad
Original title Psy 3: W imię zasad
IMDb Rating 6.3 580 votes
TMDb Rating 7 14 votes

Właśnie oglądasz film Psy 3: W imię zasad online.

Poniżej lista z linkami z filmem do pobrania za darmo:

Ze względu na ograniczony transfer serwisu zewnętrznego, dostęp dla zarejestrowanych.
Odblokuj dostęp do linków tworząc darmowe konto.

Zarejestruj się!

Psy 3: W imię zasad film online

Psy 3: W imię zasad online

Psy 3: W imię zasad cały film online

×
Komunikat