Zaufało nam:

79314 osoby

Całe filmy online

Dołącz do nas!

Filmy przechowywane są w serwisie:


Właśnie oglądasz Skandal. Ewenement Molesty film online.

Życzymy udanego seansu filmowego.

Skandal. Ewenement Molesty online

Właśnie oglądasz Skandal. Ewenement Molesty film online. Jest nam niezmiernie miło że korzystasz z naszej strony. Sprawia to, że chcemy się dalej rozwijać by dostarczać Wam, drodzy widzowie, najnowsze treści filmowe w najwyższej jakości. Poniżej przygotowaliśmy dla Ciebie opis filmu który aktualnie oglądasz. Zbając o Wasz komfort oglądania, nie zdradzamy szczegółów treści a jedynie zarys fabuły filmowej. Z pewnością nasz portal internetowy spełni Twoje wymagania które stawiasz przy oglądaniu filmu. Dbamy, by jakość filmu była najwyższa. Dla Skandal. Ewenement Molesty online najwyższa jakość to 1080p. Dla filmu Skandal. Ewenement Molesty online ów treść jest dostępna poniżej:

Film Skandal. Ewenement Molesty online

Kolejna ciekawa propozycją z polskich filmów. Tytuł filmu to Skandal. Ewenement Molesty film online. Opowiada o historii kilku chłopaków, którzy zafascynowani MTV postanowili założyć skład. Skład ten nosił nazwę Mistic Molesta i powstał na ursynowskim blokowisku w połowie lat 90. Ich inspiracją głównie byli raperzy zza wielkiej wody. Okazywali oni bowiem cały swój młodzieńczy bunt wobec ich szarej i często nieprzyjemnej rzeczywistości. Z całą pewnością ekipa nie zdawała sobie sprawy, że ich muzyka na dobre odmieni polską scenę hip-hopową i staną się wręcz autorytetem muzycznym młodego pokolenia. Ich idea była taka: składać rymy, komponować jakieś proste bity i dobrze się przy tym bawić. W rezultacie nagrywają oni pierwszą płytę która nosi nazwę “Skandal”. Płyta ta w kontencie posiada głównie chuligański rap przepełniony przekleństwami i refleksjami i momentalnie trafia na półki sklepowe. Płyta stała się hitem ów czasu! Płytę słuchali wszyscy młodzi ludzie, a teksty z utworów zawartych na krążku stały się wyznacznikiem wartości i zasad moralnych ów ludzi. Zdolni artyści ów ekipy dorośli a ich drogi diametralnie się rozeszły. Jak teraz dają sobie radę na rynku muzycznym i w życiu prywatnym? Czy zostało coś z ich pierwotnych, młodzieńczych ideałów?

Czy wówczas zdawali sobie sprawę, że wszystko się tak potoczy? Że staną się autorytetem dla jednego pokolenia? Film ten przenosi nasz w przeszłość, do czasów, w których wszystko było proste a kumple z osiedla byli jak rodzina.

Fabuła filmu

Za reżyserię filmu odpowiada Bartosz Paduch, reżyser takich produkcji jak Egzamin czy Pułkownik Dąbek. Pan Bartosz ukończył reżyserię filmową i telewizyjną w Katowicach, a dokładnie na Wydziale Radia i Telewizji im. Krzysztofa Kieślowskiego z Uniwersytetu Śląskiego.

Właśnie oglądasz film Skandal. Ewenement Molesty online.

Poniżej lista z linkami z filmem do pobrania za darmo:

Ze względu na ograniczony transfer serwisu zewnętrznego, dostęp dla zarejestrowanych.
Odblokuj dostęp do linków tworząc darmowe konto.

Zarejestruj się!

Skandal. Ewenement Molesty film online

Skandal. Ewenement Molesty online

Skandal. Ewenement Molesty cały film online

×
Komunikat