Zaufało nam:

79314 osoby

Całe filmy online

Dołącz do nas!

Filmy przechowywane są w serwisie:


Właśnie oglądasz Szarlatan film online.

Życzymy udanego seansu filmowego.

Szarlatan online

Właśnie oglądasz Szarlatan film online. Jest nam niezmiernie miło że korzystasz z naszej strony. Sprawia to, że chcemy się dalej rozwijać by dostarczać Wam, drodzy widzowie, najnowsze treści filmowe w najwyższej jakości. Poniżej przygotowaliśmy dla Ciebie opis filmu który aktualnie oglądasz. Zbając o Wasz komfort oglądania, nie zdradzamy szczegółów treści a jedynie zarys fabuły filmowej. Z pewnością nasz portal internetowy spełni Twoje wymagania które stawiasz przy oglądaniu filmu. Dbamy, by jakość filmu była najwyższa. Dla Szarlatan online najwyższa jakość to 1080p. Dla filmu Szarlatan online ów treść jest dostępna poniżej:

Gdzie obejrzeć cały film Szarlatan online?

Agnieszka Holland słynie z tego, że realizuje historie oparte na faktach. Nie jest to jej pierwszy film, z całą pewnością. W filmie Szarlatan film online zagłębia się w duszę czeskiego uzdrowiciela samouka – Jana Mikolaska. Urodził się on pod koniec XIX wieku. W młodości poszedł w ślady ojca i uczył się w kierunku ogrodnictwa, lecz szybko zaraził się pasją do leczenia. W niekonwencjonalne techniki leczenia wprowadził go wybitny pionier elektroterapii, Valentin Zeileisa oraz towarzysząca mu zielarka – Mulbacherova. Nasz główny bohater, Mikolaska, miał pewien dar. Potrafił on diagnozować choroby, patrząc tylko na próbki moczu pobrane od pacjenta. Nie tylko był w stanie określić źródło, ale także intuicyjnie dobierał zioła które mają pomóc w leczeniu ów choroby. Nie trzeba było wiele… Wieść ta momentalnie rozeszła się po całych Czechach, a pod jego domem zastawał kolejki długości tych odpowiadających współczenie pod lidlem gdy jest ciekawa promocja.

Historia Jana Mikolaska – oparta na faktach

Jan Mikolaska swą działalność prowadził przez 60 lat. Sprawiło to, że stał się on bardzo znany i modny w wielu środowiskach. Leczył on artystów, biznesmenów, polityków ale także prostych, często biednych ludzi. Wielu z nich zawdzięcza Mikolaskowi życie. Gdyby nie jego dar do leczenia, z pewnością byliby już martwi. Ale jak to bywa z wielką sławą… przychodzą także wielkie kłopoty z tym związane. Film Szarlatan online ukazuje jakie Jan dostał kontrowersyjne zarzuty związane z leczeniem pacjentów. Podobno jego sposoby miały wywoływać negatywne skutki u pacjentów. Wraz z objęciem rządów przez komunistów, Jan Mikolaska trafił na czarną listę wrogów systemu. Nic mu nie groziło do czasu, gdy żył premier i prezydent Czechosłowacji – Antonin Zapotocky, któremu Mikolasek uratował nogę przed amputacją. Po śmierci polityka uzdrowiciel stracił wszystko – majątek, rodzinę, prawa obywatelskie.

Właśnie oglądasz film Szarlatan online.

Poniżej lista z linkami z filmem do pobrania za darmo:

Ze względu na ograniczony transfer serwisu zewnętrznego, dostęp dla zarejestrowanych.
Odblokuj dostęp do linków tworząc darmowe konto.

Zarejestruj się!

Szarlatan film online

Szarlatan online

Szarlatan cały film online

×
Komunikat