Zaufało nam:

79314 osoby

Całe filmy online

Dołącz do nas!

Filmy przechowywane są w serwisie:


Właśnie oglądasz Tajemniczy ogród film online.

Życzymy udanego seansu filmowego.

Tajemniczy ogród online

Właśnie oglądasz Tajemniczy ogród film online. Jest nam niezmiernie miło że korzystasz z naszej strony. Sprawia to, że chcemy się dalej rozwijać by dostarczać Wam, drodzy widzowie, najnowsze treści filmowe w najwyższej jakości. Poniżej przygotowaliśmy dla Ciebie opis filmu który aktualnie oglądasz. Zbając o Wasz komfort oglądania, nie zdradzamy szczegółów treści a jedynie zarys fabuły filmowej. Z pewnością nasz portal internetowy spełni Twoje wymagania które stawiasz przy oglądaniu filmu. Dbamy, by jakość filmu była najwyższa. Dla Tajemniczy ogród online najwyższa jakość to 1080p. Dla filmu Tajemniczy ogród online ów treść jest dostępna poniżej:

Gdzie obejrzeć cały film Tajemniczy ogród online?

Film opiera się na historii Mary Lennox która zostaje odesłana pod opiekę do wuja, który jest wiecznie nieobecny. Dom jego znajduje się w tajemniczej posiadłości w Yorkshire. Zajęty swoimi zajęciami nie ma czasu na wychowanie małej Mary. Sprawia to, że dziewczynka zostaje pozostawiona samej sobie. Pewnego dnia, w pobliżu domu wuja odkrywa, że niedaleko domu znajduje się magiczny ogród skryty za wysokim murem. W domu wuja znajduje się także jego gospodyni. Kobieta ta jest bardzo zasadniczą gospodynią. Dziewczyna docierając na miejsce nie zdaje sobie sprawy, że czeka ją najbardziej niezwykła historia jej życia. Bohaterka w Tajemniczy ogród film online otrzymuje mnóstwo surowych zakazów od gospodarza, lecz mimo to łamie je. Sprawia to, że odkrywa coraz ciekawsze i intrygujące miejsca. Podczas eksploatacji terenów wokół domu odkrywa ona ogród. Nie jest to zwykły ogród, lecz magiczny! Wraz z nowo poznanymi kolegami Dickonem i Colinem oraz uroczym, lecz bezpańskim psem, wyruszają w przygodę by wkrótce odkryć moc przyjaźni i wyobraźni oraz odwagi!

Ciekawostki z filmu Tajemniczy ogród online

Warto wspomnieć, że zdjęcia do filmu zrealizowane były w Wielkiej Brytani, a dokładnie w Helmsley, Bradford-on-Avon. W dodatku miejsce ogrodu było nagrywane również w Wielkiej Brytanii, lecz tym razem w Walii. Ogród botaniczny nosi nazwę Bodnant Garden. Tajemniczy ogród online bazuje na powieści Frances Hodgson. Bohaterka filmu Mary nie należy do osób najbardziej sympatycznych. Po śmierci jej rodziców która wynikła z epidemii cholery trafia do wujka Archibalda. Posiadłość wuja jest bardzo ponura, lecz mimo nieprzyjemnego pierwszego wrażenia, życie Mary w tym miejscu nabierze kolorów! Colin Firth gra wuja Archibalda Cravena, Julie Walters pojawi się jako gospodyni pani Medlock. Mary Lennox zagra Dixie Egerickx, w Colina wcieli się Edan Hayhurst. W filmie zagrają także Amir Wilson i Isis Davis. Za reżyserię odpowiada Marc Munden. Film powstaje dla StudioCanal. Produkują David Heyman i Rosie Alison. Premiera w maju 2020.

 

Właśnie oglądasz film Tajemniczy ogród online.

Poniżej lista z linkami z filmem do pobrania za darmo:

Ze względu na ograniczony transfer serwisu zewnętrznego, dostęp dla zarejestrowanych.
Odblokuj dostęp do linków tworząc darmowe konto.

Zarejestruj się!

Tajemniczy ogród film online

Tajemniczy ogród online

Tajemniczy ogród cały film online

×
Komunikat