Zaufało nam:

79314 osoby

Całe filmy online

Dołącz do nas!

Filmy przechowywane są w serwisie:


Właśnie oglądasz TENET film online.

Życzymy udanego seansu filmowego.

TENET online

Właśnie oglądasz TENET film online. Jest nam niezmiernie miło że korzystasz z naszej strony. Sprawia to, że chcemy się dalej rozwijać by dostarczać Wam, drodzy widzowie, najnowsze treści filmowe w najwyższej jakości. Poniżej przygotowaliśmy dla Ciebie opis filmu który aktualnie oglądasz. Zbając o Wasz komfort oglądania, nie zdradzamy szczegółów treści a jedynie zarys fabuły filmowej. Z pewnością nasz portal internetowy spełni Twoje wymagania które stawiasz przy oglądaniu filmu. Dbamy, by jakość filmu była najwyższa. Dla TENET online najwyższa jakość to 1080p. Dla filmu TENET online ów treść jest dostępna poniżej:

Gdzie obejrzeć cały film Tenet online?

Tajny agent (John David Washington) otrzymuje ambitne zadanie zapobiegnięcia III wojny światowej. Przemierza on mroczny świat międzynarodowego szpiegostwa, walcząc o przetrwanie całego przyszłego świata. Może dokonać tego jednak nie przez samą podróż w czasie, lecz manipulowanie nim, a dokładniej wykorzystując tytułową technologię, która pozwala dokonywać inwersji.

Christopher Nolan wraca do kina po obsypanej nagrodami “Dunkierce”, proponując naładowany akcją i napięciem film „Tenet” mieszający wiele gatunków i wątków – od międzynarodowego szpiegostwa, po podróże w czasie, czy też bardziej manipulację nim, a nawet dotykającego kwestii ewolucji, chociaż to ostatnie na razie pozostaje w sferze domysłów. Fani twórczości Nolana oraz miłośnicy science-fiction mogą zacierać ręce, szczególnie ze względu na plotki, jakoby najnowszy film po części rozgrywał się w świecie przedstawionym wcześniej w produkcji „Incepcja”. Liczę , że w filmie znajdzie się „smaczek” w postaci przynajmniej skromnego nawiązania do pamiętnego filmu z DiCaprio w roli głównej.

Warto dodać, że filmTenet stanowi kolejną produkcję w dorobku reżysera, po „Memento” oraz wspomnianej „Incepcji”, podejmującą tematykę postrzegania czasu i mieszająca wiele filmowych gatunków.

Przez pandemię, która wymusiła zamknięcia kin na całym świecie, rola filmu Nolana oraz jego premiery urasta do miana dźwigni finansowej dla całej branży filmowej w 2020 roku. „Tenet” pójdzie na pierwszą linię frontu i stanie się wyznacznikiem opłacalności kin i otwarcia sal kinowych. To od tego filmu w dużej mierze  zależeć bowiem będzie, czy świat kina będzie gotowy na pełnoprawny powrót. Czy ludzie ruszą do kin, czy też strach przed wirusem i odzwyczajenie się od seansów będzie silniejsze? Nie może zatem dziwić, że presja ciążąca na Nolanie i wytwórni Warner Bros. jest przeogromna. Jeżeli ludzi nie przyciągnie magia Nolana i film poniesie klapę w Box Office – nic już chyba nie będzie w stanie zapełnić kin w tym roku. Zatem większość kinowych produkcji zostanie przesunięta na rok następny lub trafi na VOD.

Ten ostatni scenariusz jest niewyobrażalny w przypadku nowego filmu kosztującego wytwórnię ok. 205 milionów dolarów (bez kosztów promocji) i zrealizowanego przy wykorzystaniu technologii IMAX, na taśmie filmowej 70mm. Szkoda byłoby ograniczać spektakularność zdjęć, które powstawały aż w 7 krajach, do domowych warunków widzów i odtwarzaczy TV. Dlatego też sam Nolan bardzo mocno naciskał, aby zachować pierwotny termin premiery kinowej (17 lipca 2020) o ile 80% kin na świecie zostanie w tym czasie otwartych. Warner Bros. jednak w dniu premiery nowego zwiastuna usunęło wcześniej ustaloną datę premiery ze strony społecznościowej filmu. Do końca maja b.r. miała zapaść ostateczna decyzja, kiedy dokładnie film „Tenet online” mógłby trafić do kin. Początkowo musieliśmy czekać dwa tygodnie dłużej, aby dowiedzieć się o przełożeniu premiery na 30. lipca. Później (26 czerwca) świat obiegła informacja o zmianie daty premiery na 12. sierpnia 2020 r.. Następnie dokładna data premiery w ogóle zniknęła ze stron informacyjnych, a wieść niosła, że wytwórnia wycofała się z wcześniejszych planów. Taki obrót spraw miał związek z nadal rozprzestrzeniającym się wirusem w USA.

Nareszcie 27 lipca serwis Variety podał informację, że “Tenet film online” zadebiutuje 26 sierpnia i trafi do kin w 70 krajach. Widzowie w Polsce będą musieli czekać na premierę jeden dzień dłużej – polska premiera przewidziana jest na 27 sierpnia 2020. W USA natomiast film zadebiutuje dopiero we wrześniu.

Wszyscy w redakcji jesteśmy stęsknieni za kinowymi doznaniami. Jednakże chcemy, aby wizyta w kinie była zarówno bezpieczna, jak i wiązała się z rozrywką. Jeżeli kinowy seans oznacza siedzenie w maseczce z odstępem 2 miejsc od drugiej osoby, oglądanie się na lewo i prawo, czy ktoś kicha lub kaszle w pobliżu, to czar kinowego seansu może prysnąć, a magnes w postaci hitu, może być niewystarczająco silny, aby przyciągnąć sporą rzeszę widzów. Obyśmy się mylili. Szkoda by było twórców i ogromnej pracy wszystkich filmowców, gdyby z powodu zbyt wczesnej premiery film Nolana boleśnie doświadczył finansowej klapy.

Niemniej jednak decydenci w wytwórni są świadomi dużego ryzyka poniesienia straty i zdają się traktować film Nolana jako formę przetarcia i ponownego zachęcenia widzów do wizyty w kinie. Zwiększenie kinowej frekwencji, sumarycznie i w przedziale całego roku, może przynieść wytwórni więcej korzyści niż strat w przypadku jednego, głośnego tytułu.

Tymczasem Warner Bros. najnowszym zwiastunem bardzo mocno zaostrza apetyty. W filmie łatwo da wyczuć się specyficzny klimat i napięcie goszczące już wcześniej w „Incepcji”. Zobaczcie sami. W obsadzie filmu, oprócz Washingtona, znaleźli się m.in.: Robert Pattinson, Dimple Kapadia, Elizabeth Debicki, Clémence Poésy, Aaron Taylor-Johnson, Michael Caine oraz Kenneth Branagh.

Właśnie oglądasz film TENET online.

Poniżej lista z linkami z filmem do pobrania za darmo:

Ze względu na ograniczony transfer serwisu zewnętrznego, dostęp dla zarejestrowanych.
Odblokuj dostęp do linków tworząc darmowe konto.

Zarejestruj się!

TENET film online

TENET online

TENET cały film online

×
Komunikat