Zaufało nam:

79314 osoby

Całe filmy online

Dołącz do nas!

Filmy przechowywane są w serwisie:


Właśnie oglądasz Wszystko dla mojej matki film online.

Życzymy udanego seansu filmowego.

Wszystko dla mojej matki online

Właśnie oglądasz Wszystko dla mojej matki film online. Jest nam niezmiernie miło że korzystasz z naszej strony. Sprawia to, że chcemy się dalej rozwijać by dostarczać Wam, drodzy widzowie, najnowsze treści filmowe w najwyższej jakości. Poniżej przygotowaliśmy dla Ciebie opis filmu który aktualnie oglądasz. Zbając o Wasz komfort oglądania, nie zdradzamy szczegółów treści a jedynie zarys fabuły filmowej. Z pewnością nasz portal internetowy spełni Twoje wymagania które stawiasz przy oglądaniu filmu. Dbamy, by jakość filmu była najwyższa. Dla Wszystko dla mojej matki online najwyższa jakość to 1080p. Dla filmu Wszystko dla mojej matki online ów treść jest dostępna poniżej:

Gdzie obejrzeć cały film Wszystko dla mojej matki online?

Główna bohaterka nazywa się Olka i ma siedemnaście lat. Za jej niesubordynację, ciągłe ucieczki z domu dziecka sąd umieszcza dziewczynę w zakładzie poprawczym, potocznie zwanym poprawczakiem. Pewnego dnia w poprawczaku spotyka Andrzeja (Adam Cywka) i Irenę (Jowita Budnik). Dowiaduje się, że ów małżeństwo mieszka blisko jej dawnego domu rodzinnego. Obmyśla zatem plan by Ci ludzie zabrali ją na wakacje właśnie do ich domu. Dla dziewczyny to duża szansa dowiedzieć się czegoś więcej o swojej matce. Co czeka dziewczynę?

Dziewczyna cechuje się urodą chłopięcą, w zasadzie nie o samą urodę chodzi a o jej styl. Ewidentnie dziewczyna jest ofiarą choroby psychicznej zwaną depresją. Cechuje się ona obgryzionymi paznokciami oraz ręce pełne blizn po samookaleczaniu się. Nie trudno o domysł, że dziewczyna w filmie Wszystko dla mojej matki online nie ma ani fajnych ubrań i drogiego telefonu. W zasadzie to nie ma nic… W przeciwieństwie to reszty patologii na jej wydziale, nie chce świadczyć usług seksualnych dozorcy w zamian za papierosy i drobne sumy pieniężne. Fakt, że jest ona “inna” od reszty dziewczyn sprawia, że staje się ona ofiarą przemocy wśród nich.

Historia głównej bohaterki

Jako pięcioletnia dziewczynka zostaje odebrana swej matce, znanej i szanowanej sportsmence. Po tym wydarzeniu wiele rodzin adoptowało dziewczynkę, jednak zawsze kończyło się to niepowodzeniem. Za każdym razem uciekała od nowych rodziców i w celu odnalezienia swej biologicznej matki. Jedyną pamiątką jaka po niej została to krótkie nagranie wideo “Wszystko dla mojej matki film online“. Na swoim koncie ma także liczne pobicia i kradzieże za które między innymi trafia do poprawczaka. Dziewczyna wpada na pomysł, że gdy zostanie znaną sportsmenką jak jej matka, ta zwróci na nią uwagę. Od tego czasu dziewczyna skutecznie, ciężką pracą i wysiłkiem wkładanym w treningi pnie się po szczeblach kariery sportowej. Niestety ta droga wiedzie ją tam gdzie nie zamierzała – na świat przemocy, w której to ona jest ofiarą.

Właśnie oglądasz film Wszystko dla mojej matki online.

Poniżej lista z linkami z filmem do pobrania za darmo:

Ze względu na ograniczony transfer serwisu zewnętrznego, dostęp dla zarejestrowanych.
Odblokuj dostęp do linków tworząc darmowe konto.

Zarejestruj się!

Wszystko dla mojej matki film online

Wszystko dla mojej matki online

Wszystko dla mojej matki cały film online

×
Komunikat