Zaufało nam:

79314 osoby

Całe filmy online

Dołącz do nas!

Filmy przechowywane są w serwisie:

Gdzie oglądać cały film Zenek 2020 online?

Wszystko, czego potrzebujesz, to energiczne tło klawiatury i niezapomniany refren, aby dyskopolityczny hit trafił w serca milionów słuchaczy. Podobny patent zastosowano w historii filmu na temat lidera zespołu Akcent. Cały film Zenek 2020 online to błyskawiczna biografia muzyczna. Taka, która została skomponowana zgodnie z gustem szerokiej publiczności. Mało prawdopodobne jest, aby zakłócał ją odpowiedni poziom artystyczny produkcji i jej przaśna atmosfera. Podczas sesji nie będziemy mieli problemów ze zgrzytaniem zębami, ale możesz stąpać kilka razy i śmiać się szczerze.

Reżyser zaznacza poszczególne elementy charakterystyczne dla produkcji muzyków biograficznych, które widzieliśmy dużo w historii. Twórca przedstawia klasyczny sposób postaci od zera do bohatera i wprowadza elementy w stylu amerykańskiego snu. Warto też obejrzeć komedię 365 dni film online. Problem polega jednak na tym, że cały film Jana Hryniaka jest uspokojony. To zwykły, dobrze wycięty laur na cześć głównej bohaterki. Cukier z komplementów wlewa się do strumieni, aż człowiek poczuje się mentalnie uwięziony w tym strumieniu słodyczy, który składa się ze wszystkich epitetów, które Martyniuk porównuje z największymi legendami muzycznymi.

Nie ma tu żadnej funkcji, która pokazuje inną perspektywę i mogłaby dodać głębi tej historii. W pewnym momencie cała sprawa staje się nieprzyjemna z powodu bólu. Nawet jeśli artyści próbują wejść w kontrowersje związane z muzykalnym życiem, wychodzi to bardzo źle. Nie wierzysz w tę ciemność, która staje się nieświadomie śmieszna i nie porusza się. Szkoda, bo znacznie lepiej byłoby wykorzystać nudne momenty w biografii głównego bohatera w filmie. Niestety tak się nie stało.

Disco Polo w Polsce to chyba najsławniejsza muzyka

Amerykanie w Bohemian Rhapsody pozłocili legendę Freddiego Mercury’ego, Brytyjczycy w „Yesterday” swobodnie interpretowali zjawisko Beatlesów, a Polacy przystąpili do szlifowania diamentu Discopoly w osobie Zenona Martyniuka. Może złośliwie dojść do następującego wniosku: który kraj, takie muzyczne idole. Jednak dwa fakty są niezaprzeczalne: strumień rodzimej muzyki tanecznej nieustannie bije rekordy popularności, a najlepsza ikona tego stylu stała się niezwykle dochodowym produktem marketingowym. Współczesny przemysł filmowy uwielbia proste historie, które skrywają wiele zysków.

We wszystkim jest jednak promyk nadziei w postaci Jakuba Zająca, który gra młodego Zenka. Aktor znalazł się w tej historii dobrze i naprawdę pasuje do roli. Królik bawi się z łatwością. Niestety nie mogę napisać tego samego o Krzysztofie Czeczocie, który gra starszą wersję głównego bohatera. Aktor próbuje zrobić coś dobrego z zaproponowanego mu tekstu, ale mu się nie udaje. Cała jego gra jest trudna, bez wyobraźni, jakby był karany. Szkoda, bo Czeczot jest utalentowanym aktorem, który kilkakrotnie pokazał, że stać go na dobre i bardzo dobre kreacje. Jednak pomysł obsadzenia dwóch aktorów do tej roli jest dla mnie niezrozumiały, zwłaszcza że inne postacie postarzały ich ze względu na ich charakterystykę lub pozostały całkowicie niezmienione. W rezultacie efekt końcowy wyglądał dziwnie i sztucznie, i prawdopodobnie nie było to zamiarem twórców.

Pieniądze zainwestowane w film Zenek 2020 są bardziej opłacalne, ponieważ Janowi Hryniakowi, stojącemu za kamerą, udało się całkiem dobrze połączyć najważniejsze elementy Discopola. Żywe tempo charakteryzuje się mało skomplikowanym scenariuszem. Natomiast ekspresyjne tło składa się z wyrazistych postaci, w tym przypadku pomijający mówcy są oczywiście tytułowym bohaterem. Oczywiście mowa o urzekającym charyzmą i urokiem Podlasia, marzycielem, który jest muzycznym idolem patrzy w latach 80. Sprawia też, że klasyczne kino biograficzne staje się bohaterem od podstaw. I takie historie wśród publiczności cieszą się najgłośniejszymi oklaskami.

Zenek
Zenek
Zenek
Zenek
Zenek
Zenek
Original title Zenek
IMDb Rating 1.7 1,069 votes
TMDb Rating 10 2 votes

Właśnie oglądasz film Zenek online.

Poniżej lista z linkami z filmem do pobrania za darmo:

Ze względu na ograniczony transfer serwisu zewnętrznego, dostęp dla zarejestrowanych.
Odblokuj dostęp do linków tworząc darmowe konto.

Zarejestruj się!

Zenek film online

Zenek online

Zenek cały film online

×
Komunikat